Data Center Map

ARTRONIC AS


25 yil önce, Kesintisiz Güç Kaynagi üretimiyle baslayan maceramiz, sektörümüzdeki gelismeleri es zamanli izleyerek, daima dünyanin önde gelen teknolojileri ile müsterilerimize her zaman daha iyisini sunmak hedefiyle gelisti.

Bu süreç boyunca, Huawei ve AEG gibi dünya devi firmalarin Türkiye'deki yetkili distribütörü ve katma deger yaratan partneri olduk.

Bugüne dek, dünyanin dört bir kösesinde 50'yi askin ülkeye ulastirdigimiz "ARTronic" markasina haiz çözümlerimiz ile sadece yurt içinde degil, yurt disinda da gelismelerimizi ayni heyecanla sürdürüyoruz.

25.yilimiza eristigimiz bugünlerde "GlobalMutluluk" olarak adlandirdigimiz kurulus felsefemiz, en basta müsterilerimiz olmak üzere, çözüm ortaklarimizin, çalisanlarimizin ve rakiplerimizin, kisaca bizimle çalisan ya da bizim çalismalarimizin etkiledigi eko sistemimiz içindeki herkesin, yaptigimiz islerden mutlu olmalarini saglamak, onlara, dogaya ve evrensel degerlere saygi göstererek, daima insanligin yararina çözüm ve hizmet üreterek isimizi sürdürmektir.

ARTronic olarak bugün geldigimiz noktada, kurumlarin temel ihtiyaci olan temiz ve kesintisiz bir enerjinin dünyanin sayili global tedarikçilerinin en son teknolojiyi içeren Kesintisiz Güç Kaynagi (UPS) çözümlerinin tüm altyapi ve üst yapi unsurlarini içerecek sekilde projelendirilmesinde, orta ölçekli sistem odalarindan Veri Merkezlerine (Datacenter) kadar iklimlendirme de dahil, tüm beyaz alan elemanlarinin anahtar teslim uçtan uca çözümlerinin sunulmasinda ve kurdugu tüm bu sistemlere 7/24 hizmet vererek katma deger yaratan bir çözüm saglayici sifatiyla hem Enerji hem de Bilisim sektöründe uzman bir tedarikçi olarak yer almaktayiz.


Sadece Türkiye'nin 81 ilinde degil, Türkiye disinda da projelere imza atmak için, gerek satis gerekse satis sonrasi servis kadrolarini bu amaca yönelik olarak egiterek ayni zamanda bu global markalarin resmi servis distribütörü ve katma deger yaratan partneri olarak "etkin hizmet saglayici ve sorun giderici" misyonunu her geçen gün biraz daha genisleyen hizmet yelpazesiyle ve basariyla sürdürmenin gururunu yasamaktayiz.

Çeyrek asir sonra gelecege yine ayni heyecanla haziriz!..ARTronic, Huawei UPS (Kesintisiz Güç Kaynagi) Veri Merkezi ve Iklimlendirme Çözümleri Yetkili Distribütörü'dür.

Huawei, 100 milyar dolara varan cirosu ile dünyanin en önde gelen bilgi ve teknoloji firmalari arasinda yer almaktadir. ARTronic, 2013 yilindan beri gerek Huawei UPS, gerekse Huawei Mini ve Modüler Veri Merkezi konusunda hizla gerçeklestirdigi önemli projeler ile Huawei tarafindan "2013 Huawei En Hizli Büyüyen Distribütör" ve "2014 Huawei Yilin En Iyi Distribütörü" ödüllerine layik görüldü. Huawei, 7/24 kesintisiz hizmet, bünyesinde olusturdugu test laboratuvari, yeterli sayida mühendis ve teknisyen barindirma gibi bir çok kosulun düzenli olarak yerine getirildigini denetleyerek 2014 yilinda ARTronic'i, Huawei'nin servis alaninda en üst düzey yetkisi olan "5 Yildiz Servis Hizmet Ortagi" olarak sertifikalandirmistir.


Visit Website
Advertisement
Visit Website

ARTRONIC AS

Headquartered in ANKARA, Türkiye

0